The main objective of Human Resources is to create value by working with our Department. 
Enabling the most talented people in the development and confer within our organization for a successful HR department, our company gives importance to developing leaders from within and invest for it. The main role of the department is listening, learning, sharing and creating an organization that is teaching.

EPA, according to the corporate culture, vision and sharing the excitement, to obtain the dynamic teammates and determined to make long-term cooperation with its existing human resources profile in the "entrepreneurship, customer focus, creativity", "Industry knowledge and experience," "Learning to openness, acquiring self-sustained development of the principle of "the quality characteristics brought forward are focused on four main disciplines.

The right to work, identified the right person
Success-scale performance management
Maintain the balance between the needs of employees with business objectives
Full information based on open and effective form of communication
We expect our candidates in the recruitment process within the framework of this interdisciplinary core competencies are:

• Teamwork
• Contact
• Co-development
• Results-oriented
• Creativity and entrepreneurship
• Self-development and co-workers
• Customer awareness.

Burcu KETREZ

EPA Emlak Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Ankara’da doğan ve Atatürk Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü mezunu olan Ketrez, öğrenimini halen Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetim ve Atatürk Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu’nda sürdürüyor.

1994 yılında danışman olarak giriş yaptığı Emlak sektöründe, 2002 yılında kurumsal bir şirketin brokerlığını üstlenen ve o tarihlerden itibaren sektörün her alanında aktif olarak çalışan Ketrez, “Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği” hazırlık sürecinde ve yönetmelik yayınlandıktan sonraki süreçte, ilgili bakanlık düzeyindeki çalışmalara katıldı.

2017 yılında EPA Emlak Pazarlama A:Ş’nin kuruluşunda yer alan Ketrez, 2023 Ocak ayından beri EPA Emlak’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını görevini yürütüyor.

Emlak sektörüyle ilgili çıkarılan Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) değerlendirme lisansı sahibi olan ve aynı zamanda, Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) bünyesinde çalışan Ketrez’in sektörel örgüt üyelikleri şöyle:

  • Ankara Ticaret Odası (ATO) Komite Üyeliği
  • Tüm Sorumlu Emlak Danışmanları (TÜMSED) Üyeliği
  • TÜMSED Derneği Başkanlığı
  • Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ankara Kadın Girişim Kurulu Üyeliği

Dilek KATAL

EPA Emlak Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1966 yılında Trabzon’da dünyaya gelen,  1989 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Tarım Ekonomisi Anabilim Dalından mezun olan Katal, üç yıl süreyle Brüksel’de V.U.B. Üniversitesinde "Business English" eğitimi aldı.

Yurtiçinde çeşitli kuruluşlarda müşteri ilişkileri ve satış /finans departmanlarında çalıştıktan sonra 2004 yılında Avrupa Birliği ve TESK ortak projesi olan ‘’Kadın Girişimcileri Destekleme Eğitim Programı’’nı tamamladı. Aynı yıl, “Gayrimenkul Danışmanı” olarak sektöre giren Katal,  firma temel eğitimlerinin yanı sıra "Konut Projeleri Satış Eğitimi" ve "Ticari Gayrimenkul Satış Eğitimi" de aldı, yanı sıra Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası (ATEM) Emlak Müşavirliği Kursunu bitirdi.

Ankara ve İzmir’de Gayrimenkul Danışmanlığı görevlerinde bulunan Katal, 1 Haziran 2018 tarihinden itibaren EPA® Emlak Pazarlama A.Ş.’nin hem İzmir Merkez Ofisi hem de Hatay Bölge Temsilciliğini sürdürmekle birlikte, EPA A.Ş. İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini de yürüttü. 2020 yılında EPA İnci/Urla Ofisi’nin ortağı olarak çalışmaya başladı.

31 Ekim 2022 tarihinde, EPA Emlak Pazarlama A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Katal aynı zamanda, TEMFED’de MYK Sınav Değerlendiricisi ve İZTO 49. Gayrimenkul Faaliyetleri Meslek Grubu Başkanı ve TÜMSED Derneği Başkan Yardımıcısı olarak görev yapıyor. 

ABOUT US FRANCHISE EPA PROPERTIES MARKETTING INC.,FRANCHISE EPA PROPERTIES MARKETTING INC. FRANCHISE