Süreyya KADERLİ Gayrimenkul Danışmanı

EPA AKARE GAYRİMENKUL
Hoşdere Cad. No:179/4
Çankaya / Ayrancı
Ankara
90 312-4427600
90 312-4427700
90 312-4427600
İletişim Bilgileri
Cep Telefonu:
+90 533-6413631
Telefon:
+90 312-4427600

Hacettepe Üniversitesi mezunuyum. Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenliğinden emekliyim.

Tahsil ve İş yaşantım Ankara'da geçmiştir. 

Emeklilik sonrasında yaklaşık 16 yıl Ankara Gayrimenkul Pazarlama piyasasında yer aldım. Bu sürede edindiğim bilgi birikimimi profesyonelliğini en üst düzeyde uygulayan ve sonuçlandıran EPA Akare ofisinde hizmet vermekteyim.


EPA  Akare ofisinde gözlemlediğim inanmışlık, ilkelere bağlılık, profesyonellik, içtenlik, insana saygı, uyumlu ekip çalışması ve mesleki dayanışma duygusu beni oldukça heyecanlandırmış, bu heyecanla önemli ve büyük cirolu işler yapma inancımı pekiştirmiştir." 

"Zaman; En önemli değerdir.".

Satılık
Kiralık

Süreyya KADERLİ / Yorumlar

EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. Süreyya KADERLİ Gayrimenkul Danışmanı Cep Telefonu:090 533-6413631 Telefon:090 312-4427600 EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. ,Süreyya KADERLİ,Gayrimenkul Danışmanı,,hacettepe,üniversitesi,mezunuyum,saglik,meslek,lisesi,ögretmenliginden,emekliyim,tahsil,ve,is,yasantim,ankara'da,geçmistir,emeklilik,sonrasinda,yaklasik,16,yil,ankara,gayrimenkul,pazarlama,piyasasinda,yer,aldim,bu,sürede,edindigim,bilgi,birikimimi,profesyonelligini,en,üst,düzeyde,uygulayan,ve,sonuçlandiran,epa,akare,ofisinde,hizmet,vermekteyim,epa,akare,ofisinde,gözlemledigim,inanmislik,ilkelere,baglilik,profesyonellik,içtenlik,insana,saygi,uyumlu,ekip,çalismasi,ve,mesleki,dayanisma,duygusu,beni,oldukça,heyecanlandirmis,bu,heyecanla,önemli,ve,büyük,cirolu,isler,yapma,inancimi,pekistirmistir,zaman;,en,önemli,degerdir EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. Süreyya KADERLİ Gayrimenkul Danışmanı Hacettepe Üniversitesi mezunuyum Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenliğinden emekliyim Tahsil ve İş yaşantım Ankara'da geçmiştir Emeklilik sonrasında yaklaşık 16 yıl Ankara Gayrimenkul Pazarlama piyasasında yer aldım Bu sürede edindiğim bilgi birikimimi profesyonelliğini en üst düzeyde uygulayan ve sonuçlandıran EPA Akare ofisinde hizmet vermekteyim EPA Akare ofisinde gözlemlediğim inanmışlık ilkelere bağlılık profesyonellik içtenlik insana saygı uyumlu ekip çalışması ve mesleki dayanışma duygusu beni oldukça heyecanlandırmış bu heyecanla önemli ve büyük cirolu işler yapma inancımı pekiştirmiştir Zaman; En önemli değerdir