MİSYONUMUZ

EPA olarak misyonumuz, yerli ve milli bir firma olarak müşterilerimize, iş ortaklarımıza, danışmanlarımıza ve gayrimenkul sektörüne kattığımız değerleri sürekli biçimde artırarak sürdürülebilir bir hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

EPA olarak vizyonumuz, Türkiye’deki, en yaygın bayilik ağına sahip, Türkiye’nin en büyük %100 yerli sermayeli gayrimenkul markası olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

EPA olarak vizyonumuz, Türkiye’deki, en yaygın bayilik ağına sahip, Türkiye’nin en büyük %100 yerli sermayeli gayrimenkul markası olmaktır.

HİZMETLERİMİZ

EPA Türkiye “Profesyonel”, “Güvenilir”, “Yenilikçi” ve “Çözüm Odaklı” bir yaklaşımla gayrimenkul pazarlama ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmek isteyen yatırımcılarımıza Türkiye genelinde Franchise fırsatları sunmaktadır.

Gayrimenkul, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğine sahiptir. Başlangıç yatırım maliyetinin düşük olması, stok maliyetinin olmaması, personel maliyetinin bulunmaması nedeniyle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise modeli, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir iş modeli niteliğindedir.

EPA Türkiye Gayrimenkul sektöründeki “Bilgi” ve “Tecrübelerini” sizlere aktararak kendi işinizi kurmanıza yardımcı olurken, “Eğitimleri” ile sizleri daha donanımlı hale getirerek,” Networkünü sizlerle paylaşarak başarılı olmanız ve hayallerinize ulaşmanız için gerekli tüm fırsatları sizlere sağlar.

Büyük bir Aile’nin içinde, Aile’nin desteği ile kendi başarınız için çalışırsınız.

Her EPA Franchise Ofisi, bağımsız bir işletmedir. EPA Franchise Satış Ofisi Kurmak isterseniz belirli kriterlere uyan ve EPA Kurumsal ve Teknolojik alt yapısı ile uyumlu bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Ofisiniz ‘’EPA Akademi’de eğitimlerini tamamlayan,  Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyet gösterir. Her bir EPA Ofisinin www.epaemlak.com.tr sayfası altında kendi ana sayfaları olmakla birlikte portföyleri bu sayfa aracılığıyla ücretsiz pazarlanmaktadır.

MİSYON ve VİZYON Misyon ve Vizyon EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. ,vizyonumuz, Organizasyonel, teknolojik, altyapı, Uluslararası, Kalite, Standart,hizmet, taahhüt, dürüst, güvenilir, müşteri, memnuniyet,prensip, Ülke, ekonomisi, katma değer, Ulusal, Lider, misyonumuz, risk analizi, ilke, profesyonel, dinamik, kadro, talep, yaratıcı,çözüm sunmak. EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. Vizyonumuz: Organizasyonel ve teknolojik altyapımızı sürekli geliştirerek, Uluslararası Kalite Standartlarına uyumlu hizmet taahhüdümüz ile, dürüst, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensiplerimizden ödün vermeden, Ülke ekonomisine sürekli katma değer sağlayarak sektörün Ulusal ve Uluslararası alanda Lider Şirketi olmaktır. misyonumuz: Müşteri odaklı risk analizini ilke edinmiş profesyonel ve dinamik kadromuz ile talepleriniz karşısında yaratıcı çözüm sunmak.