• Anlaşmalı ve işbirliği yaptığı kurumlardan gelen başvuruları İnsan Kaynakları Departmanı ilgili bölgelere raporlar ve Gayrimenkul Danışmanı adayları ile sizleri bir araya getirir.

  • EPA Ofislerine yeni başlayan Gayrimenkul Danışmanlarının oryantasyon dahil tüm şirket içi eğitim süreçleri EPA Genel Müdürlüğü tarafından yürütülür.

  • EPA Ofisleri arasındaki danışman geçişlerinde, ilgili EPA Ofisleri ve Genel Müdürlük onayı alınmadan geçişlere izin verilmez.

EPA Ofislerinin birbirleri arasındaki iletişim süreci öncelikle, EPA kurumsal çatısı altında yer almanın bilinciyle, saygı, güven, işbirliği, dayanışma, hoşgörü, anlayışına dayalıdır. EPA Ofisleri, kendi aralarında ve EPA ile kurmuş olduğu etkileşim ve sinerji ile birbirine rakip olmayan, paylaşımcı, nitelikli ve yetkin ofisler oluşturacak ve başarılı bir gelecek inşa edeceklerdir.

Aynı bölgedeki EPA Ofisleri, Bölge Gelişiminden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi başkanlığında ayda bir periyodik olarak toplanarak, bölgeye ilişkin gelişmeleri fırsatları gözden geçirir, portföy, başarı hikayeleri, ödüllendirme ve sektörel bilgi ve deneyimlerini paylaşırlar.

Alanlarında uzman profesyoneller tarafından verilen know-how ve bilgi desteği ve sektördeki son durum analizlerinin yapıldığı paylaşımlar bu toplantıların temel amaçları arasındadır.

EPA Ofisleri, ellerindeki tüm portföylerini kendilerine özel hazırlanan web-sitesinde süresiz, ücretsiz ve sınırsız olarak yayınlayabilir. EPAnet yazılımı ile entegre çalışan, Türkiye genelindeki tüm EPA portföylerinin sergilendiği www.epaemlak.com.tr web-sitesinde EPA müşterileri; belirlediği kriterler (bölge, ticari, konut, arsa, satılık, kiralık vb.) doğrultusunda ihtiyacı olan gayrimenkule rahatça erişim sağlar. Yeni açılan bir EPA Ofisi, açıldığı ilk gün kendilerine özel verilen bir şifreyle EPA web sitesine giriş yapabilir.

EPA ailesine yeni katılan her EPA Ofisine Genel Müdürlük tarafından tecrübeli bir EPA Broker’ı “Mentor” olarak atanır.

Mentor atanan deneyimli EPA Broker’ı yeni açılan EPA Ofislerinde uygulamada karşılaşabilecekleri olası sorunların nasıl çözüleceği ve gelişimi süresince yapılması gerekenler ile ilgili tüm desteği sağlar ve tecrübe paylaşımı yapar.

Mentor atanan EPA Broker’ı saha tecrübesiyle birlikte yeni EPA Ofislerinin EPA Kurumsal Kültürü ve EPA Etik Kurallarına uyumunu gözlemleyerek, EPA markasının güvenirliği ve kalitesinin sürekliliğini sağlarlar.

Özel Proje Pazarlama Desteği

EPA, pazarlaması özel bir bilgi birikimi ve mali güç gerektiren büyük kapsamlı konut projeleri, plazalar, alışveriş merkezleri ve rezidans gibi yapıların pazarlaması kapsamında EPA Ofislerine,

  • Proje Geliştirme Desteği
  • Fizibilite Raporlarının Hazırlanması
  • Proje Pazarlama & Lansmanı

konularında tam destek sağlar. Böylelikle EPA Ofisleri, tek başlarına üstlenemeyecekleri büyüklükteki projelerin pazarlamasını EPA’nın desteğiyle üstlenebilirler.

EPA, Gayrimenkul sektörüne giriş yapmış veya girmeyi düşünen girişimcilere işe başladığından itibaren bölge seçimi, ofis dekorasyonu, müşteri ilişkileri yönetimi ve organizasyonu konularında bilgi ve deneyimlerini aktarır. Özelikle periyodik eğitimler ile Danışmanların güncel bilgilerini sürekli kılar. EPA Kurumsal çatısı altına giren tüm girişimciler başlangıçtaki zorlu aşamaları hızla geçerek minimum riskle kazanmaya başlarlar.

Gayrimenkul, imar, tapu, alım-satım konularında karşınıza çıkan hukuki ve mali konularda ve sorunların çözümünde, EPA Ofisleri alanında uzman avukatların ve mali müşavirlerin danışmanlığından ekstra ücret ödemeden yararlanırlar.

EPA, bölgede var olan ve ihtiyaç talebi oluşmamış ikinci bir EPA Ofisine hiçbir zaman izin vermemektedir. Bölgede ikinci bir EPA Ofisine ihtiyaç duyulması halinde de, bölgedeki ilk EPA Ofisi’nin görüş ve düşünceleri alınarak, adaylar değerlendirilir. 

EPA Ofisinizi açtığınız ilk gün size özel EPAnet CRM kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilir. Size özel açılan kullanıcı adınız ile EPAnet’e giriş yaptığınızda size özel hazırlanmış, ihtiyacınız olan tüm sözleşmelere (Konut, Ticari, Alım-Satım, Kiralama vb.) erişim sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak EPA Ofisini açtığınız ilk gün size tüm kurumsal promosyon materyallerini (Ajanda, Kalem, Kartvizit, Yaka Kartı, Rozet, vb.) ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

EPA, Ofislerine yurtiçi ve yurtdışı projelerinde yer alma ve pazarlama fırsatı sunmaktadır. Periyodik olarak gerçekleşen proje, ihale ve kurumsal işbirliği seminerleri ile EPA Ofisleri bilgilendirilmekte, bu sayede, EPA Ofisleri müşterilerinin hızlı ve doğru yatırım yapmasını sağlamaktadır.

Kurumsal Kültür → Sistem → Sürdürülebilirlik

Sistem ve süreklilik kurumsal kültürün yapı taşlarıdır. EPA’nın birleştirici gücü, kurumsal ve köklü kültüründen kaynaklanmaktadır. Bu sayede EPA Ofisleri arasında, güçlü ve özel bir bağ oluşur. EPA Ofisleri, kendi aralarında ve EPA ile kurmuş olduğu etkileşim ve sinerji ile başarılı bir gelecek inşa ederler.

DESTEKLERİMİZ DESTEKLERİMİZ EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. ,DESTEKLERİMİZ, EPA EMLAK, EPA, EMLAK, DESTEK, FRANCHISE EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. DESTEKLERİMİZ