Emlak Sektöründe pek çok “ilk” e imzasını atan Hacı Ali TAYLAN, 2017 yılında da bir ilk’e daha imzasını atarak %100 Yerli Sermaye ile EPA Emlak Pazarlama A.Ş.’yi kurmuştur. EPA Emlak Pazarlama A.Ş.’nin misyonu Türkiye’deki yabancı franchise şirketlerinin Bayilerine sunmayı taahhüt ettikleri hizmetleri en az onlar kadar iyi, hatta onlardan daha iyi, daha kaliteli hizmetler sunan, ve bunu finansal anlamda Ofislere yük olmadan yapan “Erişilebilir” ve “Her EPA Ofisi bizim Yol Arkadaşımızdır” yaklaşımı ile “Sürdürülebilir” bir Türk Markasını ülkemize kazandırmak, Emlak sektöründe işini dürüst yapan, bu sektörden geçimini sağlayan meslektaşlarımızı bir “Aile Çatısı”  altında birleştirmektir. EPA Emlak Pazarlama A.Ş. olarak vizonumuz sektördeki en iyi yerli sermayeli marka olarak Türkiye Gayrimenkul pazarında Türk markalarının da başarılı olabileceğini göstermektir.


EPA Türkiye Satış ve Pazarlama faaliyetlerinin profesyonel, güvenilir, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımla yürütülmesini arzulayan yatırımcılarına Türkiye genelinde Franchise imkanı sağlamaktadır. Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir. 


EPA Türkiye Gayrimenkul sektöründeki Bilgi ve Tecrübelerini, Eğitim ve İletişim ağını sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanızı ve böylece hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Bu bağlamda hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen bir ekibin parçası olmaya siz girişimcileri davet ediyor.


EPA Satış Ofisi bağımsız bir Franchise işletmesidir. EPA Franchise Satış Ofisi kurmak isterseniz belirli kriterlere uyan ve Kurumsal alt yapısı olan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Son teknolojiyle donanmış ofisiniz, EPA  Akademi'de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyet gösterir. Her bir EPA ofisinin internette kendi ana sayfaları olmakla birlikte portföyleri internet aracılığıyla pazarlanmaktadır.

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

FRANCHISE FIRSATLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

FRANCHISING EPA FRANCHISING EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. ,FRANCHISE EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. EPA FRANCHISE